Privatumo politika

“FB Poster” valdo svetainę https://fbposteris.lt, kurioje teikiama PASLAUGA.

Šis puslapis naudojamas siekiant informuoti svetainės lankytojus apie mūsų politiką, susijusią su Asmeninės informacijos rinkimu, naudojimu ir atskleidimu, jei kas nors nuspręstų naudotis mūsų Paslauga, “FBposter.lt” svetaine.

Jei nusprendėte naudotis mūsų Paslauga, tuomet sutinkate su informacijos rinkimu ir naudojimu pagal šią politiką. Mūsų renkama Asmeninė informacija naudojama Paslaugai teikti ir tobulinti. Jūsų informacijos niekam nenaudosime ir neteiksime, išskyrus šioje privatumo politikoje aprašytus atvejus.

Šioje privatumo politikoje vartojamos sąvokos turi tą pačią reikšmę kaip ir mūsų Sąlygose ir sąlygose, kurias galima rasti adresu https://fbposteris.lt, nebent šioje privatumo politikoje apibrėžta kitaip.

Informacijos rinkimas ir naudojimas
Kad galėtumėte geriau naudotis mūsų Paslauga, galime paprašyti, kad pateiktumėte mums tam tikrą asmeninę informaciją, įskaitant, bet neapsiribojant, jūsų vardą, pavardę, telefono numerį ir pašto adresą. Mūsų surinkta informacija bus naudojama susisiekti su jumis arba nustatyti jūsų tapatybę.

Log Data
Norime jus informuoti, kad kiekvieną kartą, kai lankotės mūsų svetainėje, renkame jūsų naršyklės mums siunčiamą informaciją, kuri vadinama log data. Šie duomenys gali būti tokia informacija kaip jūsų kompiuterio interneto protokolo (IP) adresas, naršyklės versija, mūsų Paslaugos puslapiai, kuriuose lankotės, apsilankymo laikas ir data, šiuose puslapiuose praleistas laikas ir kita statistika.

Slapukai
Slapukai yra failai su nedideliu kiekiu duomenų, kurie paprastai naudojami kaip anoniminis unikalus identifikatorius. Jie siunčiami į jūsų naršyklę iš svetainės, kurioje lankotės, ir saugomi jūsų kompiuterio kietajame diske.

Mūsų svetainė naudoja šiuos “slapukus” informacijai rinkti ir Paslaugoms tobulinti. Jūs turite galimybę priimti arba atsisakyti šių slapukų ir žinoti, kada slapukas siunčiamas į jūsų kompiuterį. Jei pasirinksite atsisakyti mūsų slapukų, gali būti, kad negalėsite naudotis kai kuriomis mūsų Paslaugos dalimis.

Paslaugų teikėjai
Galime pasitelkti trečiųjų šalių įmones ir asmenis dėl šių priežasčių:

Kad palengvintume mūsų Paslaugų teikimą;
teikti Paslaugą mūsų vardu;
su Paslauga susijusioms paslaugoms teikti; arba
Padėti mums analizuoti, kaip naudojama mūsų Paslauga.
Norime informuoti savo Paslaugos naudotojus, kad šios trečiosios šalys turi prieigą prie jūsų Asmens duomenų. Priežastis – mūsų vardu atlikti jiems pavestas užduotis. Tačiau jos privalo neatskleisti ir nenaudoti informacijos jokiais kitais tikslais.

Saugumas
Vertiname jūsų pasitikėjimą, kai pateikiate mums savo Asmeninę informaciją, todėl stengiamės naudoti komerciškai priimtinas jos apsaugos priemones. Tačiau nepamirškite, kad joks perdavimo internetu ar elektroninio saugojimo būdas nėra 100 proc. saugus ir patikimas, todėl negalime garantuoti visiško jos saugumo.

Šios privatumo politikos pakeitimai
Kartais galime atnaujinti savo privatumo politiką. Todėl patariame periodiškai peržiūrėti šį puslapį, kad sužinotumėte apie visus pakeitimus. Apie bet kokius pakeitimus jus informuosime paskelbdami naują privatumo politiką šiame puslapyje. Šie pakeitimai įsigalioja iš karto po jų paskelbimo šiame puslapyje.

Susisiekite su mumis
Jei turite klausimų ar pasiūlymų dėl mūsų Privatumo politikos, nedvejodami susisiekite su mumis.