Facebook grupių auto posterio

Naudingai reklamos patarimai

Rekomenduojame nepasirinkti visų grupių reklamai, kai kurios grupės yra neaktyvios ir talpinimas į jas neturi jokios naudos, pasirinkite tik aktyvias, naudojamas grupes su daugiau narių.

Vienos dienos reklaminių įrašų kėlimo rekomendacija yra 50-80 grupių.

Galite pasirinkti norimą laiką ir datą, kada reklama būtų paleista, net kitam mėnesiui į priekį.

Rekomenduojame pasirašyti tvarkingą tekstą, nepridėti per daug šauktukų, nerašyti didžiosimis raidėmis, reklama turi atspindėti Jūsų veiklą bei tikslą.

Jeigu turite FB puslapį, rekomenduojame reklamuoti puslapio įrašus, taip žinosite kiek tiksliai žmonių pasiekė reklama grupėse. Puslapio įrašo nuoroda galite nusikopijuoti.
Taip pat, auginsite savo FB puslapio sekėjus.

Spauskite antrą pelės mygtuką ant datos, ir “Copy link address”, taip nusikopijuos Jūsų įrašo nuoroda kurią galėsite reklamuoti grupėse.


Pranešimų paaiškinimai

Kai reklama yra vykdoma, rekomenduojame vis patikrinti auto posterį ar nepasitaikė jokių klaidų, tai yra pagrindinių pranešimų paaiškinimai.

Facebook laikinai apribojo galimybę talpinti skelbimus į Facebook grupes, šis apribojimas dažniausiai trunka nuo 6 iki 24 valandų. Šiuo atveju rekomenduojame ištrinti visus talpinamus įrašus MyCron skiltyje.

Jūsų paskyra buvo atjungta nuo sistemos dėl Facebook apsaugos patvirtinimo. Reikia iš naujo pridėti Facebook paskyrą prie posterio naudojantis vaizdo įrašu, sugeneruoti naują tokeną.

Taip turi atrodyti User CP skiltis, kai paskyra sėkmingai pridėta ir reklama gali būti vykdoma.